Aktualitātes

“Technical Lightning seminar” Vācijā

23.04.2018

Livland Group pārstāvji aprīļa sākumā apmeklēja semināru Vācijā.

Viss sākās ar WE-EF kompānijas personalizēto aicinājumu SIA “Livland Group” izpilddirektorei Ancei Bērziņai apmeklēt “Technical Lightning seminar” pasākumu, kuru organizē vieni no pasaules vadošajiem LED apgaismojuma projektētājiem.  Ance šo vizīti apmeklēt diemžēl nevarēja, bet pārstāvēt uzņēmumu Vācijas pilsētā Berlīnē devās “Livland Group” iepirkumu daļas vadītāja Sintija un jaunākais projektu vadītājs Ričards. Vizīte bija izplānota līdz sirds dziļumiem, sākot no sagaidīšanas līdz pat pēdējai tikšanās reizei lidostā. Vācijā, visas dienas tika pavadītas ar WE-EF kompānijas mārketinga direktoru, pārdošanas nodaļas direktoru un eksporta pārstāvi.

Zemāk mūsu dalībnieku apraksts:

 

Ričards: Rīts, ugh, agrs un spalgs kā jau 4.aprīlis. Bet viss mainījās līdz ko ierados lidostā un iepazinos ar WE-EF kompānijas - Baltijas valstu pārstāvjiem “Silman” Rolandu (pārstāvniecība Igaunijā). Rolands uzreiz aktīvi iesaistījās ar mums sarunā, jo tieši “Livland Group”, atšķirība no pārējiem, esot viņu patīkami pārsteidzis ar aktīvo un jauko komunikāciju sadarbojoties pirms tam. Tā arī viss ceļojums uz patīkamas nots varēja sākties. Aktīvi pavadījām Vācijā divas pilnas dienas, apmeklējot gan WE-EF ražotnes, gan reāli ar savām rokām izbaudījām iespēju kontrolēt gaismas burvību, to projektējot uz sienas viņu “LightBox” ēkā. Pirmā vakara noslēgumā devāmies kopīgā pastaigā - pastaigas ar vietējiem Berlīnē ir apbrīnojamas un neaprakstāmas. Protams, vakars pienāca ātri un devāmies uz restorānu, kurā mūs lutināja vietējo zemju kultūras vakariņas un Vācijas vīnu garšu eksplozija. Nākamās dienas rīts agrs un spožs, kā arī mūsu apmeklējums WE-EF alumīnija lietuvē, kurā mēs aplūkojām visdažādākos risinājumus apgaismojuma konstrukcijām. Otrā vakara noslēgumā devāmies uz Itāļu restorānu, kurā sarunas jau raisījās daudz plašākos mērogos. Šī vakara gaitā no potenciālajiem sadarbības pārstāvjiem pārtapām arī par draugiem. Vācu viesmīlība un atklātība, tas ir lielisks piemērs, kā uzņemt potenciālos sadarbības klientus. Nieka trīs dienu laikā, šajā vizītē esam iepazinuši Gaismas pasauli, LED vēsturi, iepazinušies ar daudziem speciālistiem arī no Latvijas, un kā galvenais - nodibinājuši ļoti tuvu un draudzīgu saikni ar pasaules vadošajiem LED apgaismojuma pārstāvjiem.

 

Sintija: Prieks par burvīgu ceļojumu apvienojumā ar izzinošu semināru. Mūs lutināja jau no brīža, kad lidostā tikāmies ar “Silman” pārstāvi Rolandu. Uz divām dienām sajutos kā Berlīnes iedzīvotāja. Gida pavadībā apskatījām nozīmīgākās un krāšņākās ēkas un vēstures liecības. Sirsnīga uzņemšana un kolosāla kompānija.


Visas aktualitātes